Sven X:et Erixson 25 ex
2015-06-06
315032
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970), "Oxgraven", signerad Sven Erixson, färglitografi, 13/25, 27x22 cm