Hans Wigert torrnål
2015-06-06
315008
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
HANS WIGERT (född 1932): Fåglar, signerad och daterad 1980, torrnål, provtryck, ca 30x30 cm
Med dedikation