Hans Agne Jakobsson
2015-06-05
314990
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HANS AGNE JAKOBSSON, taklampa, "Fata Morgana", Hans Agne Jakobsson AB för Markaryd, vitlackerad plåt samt mässing, höjd ca 26, diameter 60 cm
Slitage, repor