Paul Ströyer olja
2015-06-05
314964
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PAUL STRÖYER (1923-1996): Dröm, signerad Ströyer, daterad 1969, olja på duk, 46x60 cm
Smärre färgbortfall