Armring förgyllt silver
2015-06-06
314927
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ARMRING, förgyllt silver, dekor med turkos, 1800-talets senare del, Estland, importstämplat, vikt ca 64 g
Bucklor