Tennljusstakar
2015-06-05
314870
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, 1800-tal, kannelerad stam, höjd ca 25 cm
Slitage, bucklor, repor, lagade, manchetter saknas