Japanska träsnitt
2015-06-08
314858
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TRÄSNITT, 3 st, Japan, 1800-tal, stridsscener, 25x18 cm
Marginaler med skador, hål