Oidentifierad konstnär oljemålningar
2015-06-04
314763
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (2), Havsvyer, monogramsignerade E. Kr. W., olja på pannå, ca 23x24 cm vardera