Oljemålning läsande kvinna
2015-06-04
314733
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, läsande kvinna, olja på papp, osignerad, ca 29x24 cm