Philip von Schnatz
2015-06-04
314725
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): "Mot Arholma", signerad v. Schantz, P.T., färglitografi, 30x38 cm