Takarmatur 1900-talets mitt
2015-06-04
314722
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, 1900-talets mitt, kromad stomme, kupa i vitt glas, total höjd ca 200 cm
Bruksslitage