P G Thelander
2015-06-04
314577
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
P.G THELANDER (född 1936): "Pomme de terre Philip PGT" , signerad P.G. Thelander, 35/90. färglitografi, ca 17x16 cm