Einar Forseth
2015-06-04
314554
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EINAR FORSETH (1892-1982): Venus, signerad och dataerad E Forseth 1941, olja på papper, 49x35 cm, oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj
Fläckar, gulnader