Vinkoppar med fat
2015-06-04
314529
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VINKOPPAR med FAT, 1 par, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i emaljfärger av tuppar, höjd 4,5, diameter 11 cm
Koppar med smärre lagninar, smärre kantnagg på faten