Elias Erdtman oljemålning
2015-06-04
314498
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ELIAS ERDTMAN (1862-1945): Sjöbodar i eftermiddagsljus, signerad E. Erdtman, olja på duk, ca 45x62 cm