Karl Höglund färglitografi
2015-06-04
314464
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL HÖGLUND (född 1940), waxholmsbåt, signerad Karl Höglund, 165/290, färglitografi, 80 x 60 cm