Tedosor Kina 1800-tal
2015-06-04
314452
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 500 SEK |
TEDOSOR, 1 par, med lock, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i emaljfärger, höjd 12 cm
Locken med skador