Porslin Kina
2015-06-03
314441
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LOCK 5 st, VAS, SNUSFLASKA agat, Kina, bl a 1900-talets första hälft, dekor med drake
Snusflaskan utan propp, bruksslitage