Lampa Holland
2015-06-03
314399
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BORDSLAMPA, för 2 ljuspunkter, 17/1800-tal, Holland, omgjord fajansvas, med sockel i mässing, polykrom dekor av figurscener och blommor, höjd inkl skärm ca 109 cm
Buksslitage