Klubbat för:
1 600 SEK
2 500 SEK
BRUDKISTA, 1800-talets första hälft, allmogemålad, märkt "Katt Rina Nils Dotter 1824", höjd 66, 118x56 cm
Ytskador, färgbortfall, nyckel saknas, senare fötter
314378
2015-06-03