Bockbord 1800-tal Godspiltgården
2015-06-02
314342
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
BOCKBORD, 1800-tal, furu, höjd ca 78, 260x84 cm
PROVENIENS: Godspiltgården, Grufan, Dala-Järna
Slitage, sprickor