Bockbord 1900-talets början Godspiltgården
2015-06-02
314340
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BOCKBORD, 1900-talets början, furu, bemålat underrede, höjd ca 76, 140x70 cm
PROVENIENS: Godspiltgården, Grufan, Dala-Järna
Slitage, skador