Orientmatta kirman
2015-06-10
314306
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, Kirman, ca 216x121
Fransar med slitage, hörn med mindre slitage/lagning