Karl-Axel Pehrson
2015-06-03
314280
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL-AXEL PEHRSON (1921-2005): Blommor med exotisk fabeldjur, signerad och daterad -91, 108/385, färglitografi, 39x58 cm