Günther Tuzina teckning
2015-06-03
314278
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GÜNTHER TUZINA (Tyskland, född 1951): Lohse Porza II, signerad och daterad verso Günter Tuzina 84, blyerts, 19 x13,5 cm