Angelica Wiik litografi
2015-06-07
314264
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Under takåsarna", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, EA, ca 60x87 cm, oramad