Anna Palm akvarell
2015-06-02
314241
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 12 000 SEK |
ANNA PALM (1859-1924), utsikt mot Stockholms slott med ångbåtar i förgrunden, signerad Anna Palm Stockholm, akvarell med täckvitt på papper, 8 x 18,5 cm
Något gulnad