Bordslampor Kangxi
2015-06-03
314238
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, porslin, Kina, Kangxi, dekor i underglasyrblått, hänklar i form av fantasidjur,
Hänklar med skador, tidigare vaser borrade för el, nagg