Målning
2015-06-03
314171
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900): Figurscen, olja på duk, 68 x 52 cm
Lagningar, retuscher