Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2015-06-03
314164
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): Stora skuggan på djurgården, signerad och daterad V Kliuchnikov 2006, olja på duk, 60x84 cm