Silverpokal med lock 1920-tal
2015-06-02
314157
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
POKAL med lock, silver, Stockholm 1923, invändigt förgylld, godronnering, lockknopp i form av pinjekotte, höjd 27 cm, vikt ca 378 g
Slitage