Ikoner 18/1900-tal
2015-06-02
314133
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
IKONER, 3 st, 18/1900-tal, östeuropa, varierande mått, ca 20x15-26x19 cm
Slitage, krackeleringar, färgbortfall