Silvervaser
2015-06-02
314132
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VASER, 3 st., silver, 1900-tal, varav ena märkt MGAB och en med importstämplar, höjd ca 10,5-16 cm, vikt ca 438 g
2 vaser med gravyr och monogram