Skåp 1800-tal
2015-06-02
314109
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKÅP, 1800-tal, furu, bakomliggande inredning i form av hyllplan, höjd 165, 106x47 cm
Nycklar finns att uthämta i utlämningsdisken, slitage