Stolar 17/1800-tal Godspiltgården
2015-06-01
314040
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 3 snarlika +1, 17/1800-tal, varav 3 st blåmålade
PROVENIENS: Godspiltgården, Grufan, Dala-Järna, 42-45 cm
Skador, färgbortfall