Pastellkrita
2015-06-02
314027
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Insjölandskap, krita, otydligt signerad H Schut ?, 47x67 cm