Vas glas Jan-Erik Ritzman för Transjö (konstglas)
2015-06-05
314000
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JAN-ERIK RITZMAN, vas, signerad och daterad JE Ritzman Transjö -01, polykrom dekor, höjd 33 cm, diameter 19 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.