Såssnipa 1700-tal
2015-06-02
313962
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SÅSSNIPA, porslin, Qianlong (1736-95), dekor i famille rosefärger, kaskform, höjd 13,5 cm
Lagningar