David Wallin
2015-05-31
313798
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DAVID WALLIN (1876-1957): Strandvy, signerad D. Wallin, olja på duk, 24X17,5 cm