Klubbat för:
1 500 SEK
3 000 SEK
ELIS CHIEWITZ (1784-1839): Borgeliga miljöer, tusch, varav en signerad, ca 20x25 vardera, kan variera lite
Fläckar, slitage
313797
2015-05-31