Roland Svensson
2015-05-31
313788
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Västerskärshamna, Gillöga", signerad Roland S, 162/200, färglitografi, ca 30x44 cm