Ingegerd Beskow
2015-05-31
313774
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
INGEGERD BESKOW (1887-1978): Uppsalamotiv med Västgötaspången, signerad Ingegerd Beskow, akvarell, 27x37 cm