Mats Åkerman
2015-05-30
313723
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATS ÅKERMAN (född 1956): "Goj nästa", signerad daterad Mats Åkerman 2013, 50/60, pigment print, 27x28 cm