Oidentifierad konstnär, oljemålning,1900-tal
2015-05-30
313695
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR 1900-tal: Venedig, signerad, olja på duk, 50 x 39 cm