Huvudkudde 1800-tal
2015-05-30
313690
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
HUVUDKUDDE, bambu och lackarbete, sydostasien, 1800-tal, höjd ca 14, 29x14 cm
Skador