Ytterfoder Kina
2015-05-30
313683
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
YTTERFODER, porslin, Kina, 1900-tal, underglasyr i blått, höjd 15, diameter 19 cm
undersidan med nagg