Ytterfoder orientaliskt
2015-05-30
313679
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
YTTERFODER, porslin, orientaliskt, 1900-talets första hälft, sexkantig form med genombrutna sidor, höjd 18, diameter 22 cm
Lagning