Albert Johansson litografi
2015-06-05
313672
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALBERT JOHANSSON (1926-1998), komposition, signerad Albert Johansson , EA, litografi, ca 40 x 55 cm