Kniv silver 1800-talets mitt
2015-05-30
313659
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KNIV, silver, 1800-talets mitt, ostämplad, pistolskaft, dekor av rocailler och akantus, bladet med dekor av blommor, längd ca 20 cm
Smärre bucklor