Justus Lundegård
2015-05-30
313631
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JUSTUS LUNDEGÅRD (1860-1924): Landskapsvy, otydligt signerad, olja på duk, ca 46x76 cm